Łódź, Bałuty, Teofilów

Hala do wynajęcia

246,00 m2 18,29 zł/m2

4 500 zł

nowa oferta
Marcin Matuszewski

Agent

Opis nieruchomości

OFERTA BEZ PROWIZJI. CAŁOŚĆ WYNAGRODZENIA AGENCJI POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI.

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna z powierzchnią biurowo-socjalną - 246 m2.
- powierzchnia hali 184 m2
- brama z poziomu zero o wymiarach wys. 3,10 m szer. 3,60 m
- wysokość hali od 3,80 m do 4,80 m
- posadzka betonowa niepyląca
- powierzchnia biurowa 62 m2 w tym 2 pokoje i toaleta.
Hala znajduje się na ogrodzonym terenie, chronionym z monitoringiem.  Przed halą znjaduje się betonowy parking. Hala nadaje się na warsztat samochodowy lub lekką produkcję.
MEDIA: energia elektryczna (100 kW), woda i kanalizacja miejska, ogrzewanie w części biurowej.
Czynsz: 4500 zł netto + VAT + media.
Oferta nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego i może być w danym momencie nieaktualna. Prosimy o kontakt telefoniczny.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty LOK-HW-4105
Powierzchnia 246,00 m²
Przeznaczenie hali magazynowy, produkcyjny
Czynsz najmu netto /m2 18 PLN