Łódź, Bałuty, Teofilów

Hala do wynajęcia

1 080,00 m2 20,00 zł/m2

21 600 zł

nowa oferta
Marcin Matuszewski

Agent

Opis nieruchomości

OFERTA BEZ PROWIZJI. CAŁOŚĆ WYNAGRODZENIA DLA BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI.

Przedmiotem wynajmu jest hala magazynowo-produkcyjna o następujących parametrach:
- powierzchnia magazynowa 1080 m2,
- wymiary hali 54 m x 20 m,
- wydzielona powierzchnia socjalna 40 m2 na hali, istnieje możliwość powiększenia,
- wysokość hali od 4,70 m do 6,10 m
- dostęp do hali przez 3 bramy z poziomu zero (wymiary: szer. 3,30 m x wys. 3,60 m oraz szer. 3,70 m x  wys. 4,15 m),
- posadzka betonowa niepylna,
- hala murowana ocieplona, ogrzewana (nagrzewnice),
- przed halą dostępny parking,
- możliwość wjazdu TIR-a.
MEDIA: woda i kanalizacja miejska, energia elektr. (dostępna moc do 400 kW), ogrzewanie z kotłowni na olej (w hali zainstalowane ogrzewanie nadmuchowe), linie telefoniczne, alarm.
CZYNSZ: 20 zł/m2 netto + VAT + media (ogrzewanie, energia elektr., woda i kanalizacja, wywóz śmieci)
Wynajem możliwy od 01.10.2026 r.
Oferta nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego i może być w danym momencie nieaktualna. Prosimy o kontakt telefoniczny.
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty LOK-HW-4109
Powierzchnia 1 080,00 m²
Standard
Opłaty wg liczników woda, prąd, CO
Podst. materiał budowlany murowany